16 januari 2018

Bij de L&G hebben we een nieuw plan !

Elke laatste vrijdag van de maand is het PARTY-time bij de L&G's vanaf 20h00 in de caféclair.

Leuke DJ, leuke mensen en een Eclair-sfeer !!

Eerste uitgave 26 januari 2018 !!

Events

November : Halloween

01 December : SinterKlaas

26 Januari : Eerste L&G night

24 februari : Galabal

09 - 13 april : Paasstage

03 juni : Jeugdtornooi

Sponsors

 

 

            

Hieronder de uren voor de zaaltraining op zaterdag.
Het is aangeraden dat de spelers een beschermend handschoentje hebben voor het linker hand.
 
 
15.00-16.00: U8-U11G
16.00-17.00:U11B
17.00-18.00: U14B
 
Adres: MTC Duinenweg 435 Middelkerke

Training

 

1) Laatste veldhockeytraining 2017 voor iedereen: vrijdag 1december

 

2) Ploegen die deelnemen aan de zaalhockeycompetitie:

 

  • U12G: alle donderdagen van 17-18u in Sporthal Spuikom
  • U14 G: alle donderdagen van 17-18 in Sporthal Spuikom
  • U16B: alle dinsdagen van 18-19u30 in MTC Duinenweg 435 Middelkerke
  • U19G: alle dinsdagen van 18u-19u30 in MTC Duinenweg 435 Middelkerke

 

Eclair biedt gratis zaalhockeysticks in bruikleen voor de spelers die dat wensen. Mailtje naar onze sportief verantwoordelijke olivier.eclair@gmail.com (zolang de voorraad strekt).

 

3) Spelers van onze andere ploegen die tijdens de winterstop toch willen verder hockeyen kunnen op zaterdagnamiddagen (9/12, 16/12, 13/01, 20/01 en 27/01) in MTC van15.00u tot 18.00u zaalhockey spelen onder begeleiding van onze trainer Armand. (uurregeling per leeftijdscategorie volgt).

 

  • Prijs €25
  • Enkel tennisschoenen (dus GEEN hockeyschoenen).
  • Inschrijving op voorhand en ten laatste op 3 december via mail naar de eigen coach/ploegverantwoordelijke.

 

 

4) Ploegen die vriendschappelijke wedstrijden of eigen trainingssessies wensen in te richten kunnen dit (steeds in samenspraak met de sportief verantwoordelijke en afhankelijk van de weersomstandigheden), gedurende de hele winterstop doen op Eclair.

5) De officiële trainingen op veld hervatten op woensdag 31 januari (opgelet: het weer kan steeds roet in het eten gooien. Website checken voor rode/groene vlag is de boodschap).

 

Met sportieve groeten

 

Jullie bestuur

Eclair by

        

 

                  

 

TRAININGEN 2017-2018

Dinsdag

17u15 - 18u45 : keeperstraining (iedere eerste  en derde dinsdag van de maand)

20.30-22.00: Ladies and Gents

 

Woensdag

13.30-14.30: U7-U8

14.30-15.30: U9B

15.30-16.30: U11B-U11G

16.30-17.30: U14B

17.30-18.30: U14G

18.30-19.30:U16B + Heren 1

19.30-20.30: U19G


Vrijdag:

16.30-17.30: U7-U8-U9

17.30-18.30:U11B-U11G

18.30-19.30: U14G-U14B

19.30-20.30: U16B-U19G

20.30-22.00: Heren 1

Eclair by

         

                                  Oostende

 Trainingsuren seizoen 2016 - 2017

 

Dinsdag

 

20:30   22h00   Ladies and Gents

 

Woensdag


13:30    14:30    U8 Boys     U8 Girls

14:30    15:30   U10 Boys   

15:45    16:45    U11 Boys  

16:45    17:45    U11 Girls   U12 Boys

18:00    19:00    U14 Girls      Dames2

19:15    20:15    U16 Boys      Heren

 

 

 

Vrijdag

16:30    17:30    U8 Boys    U8 Girls    

17:30    18:30    U10 Boys  U11 Boys

18:30    19:30    U11 Girls  U12 Boys   

19:30    20:30    U14 Girls  U16 Boys

20:30    22:00   Dames en Heren

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
23/01/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
24/01/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
24/01/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
24/01/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
24/01/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
24/01/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
24/01/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
24/01/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
26/01/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
26/01/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
26/01/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
26/01/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
26/01/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
26/01/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
30/01/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
30/01/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
31/01/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
31/01/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
31/01/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
31/01/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
31/01/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
31/01/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
31/01/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
02/02/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
02/02/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
02/02/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
02/02/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
02/02/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
02/02/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
06/02/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
07/02/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
07/02/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
07/02/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
07/02/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
07/02/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
07/02/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
07/02/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
09/02/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
09/02/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
09/02/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
09/02/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
09/02/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
09/02/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
13/02/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
13/02/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
14/02/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
14/02/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
14/02/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
14/02/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
14/02/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
14/02/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
14/02/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
16/02/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
16/02/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
16/02/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
16/02/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
16/02/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
16/02/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
20/02/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
21/02/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
21/02/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
21/02/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
21/02/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
21/02/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
21/02/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
21/02/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
23/02/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
23/02/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
23/02/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
23/02/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
23/02/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
23/02/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
27/02/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
27/02/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
28/02/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
28/02/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
28/02/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
28/02/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
28/02/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
28/02/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
28/02/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
02/03/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
02/03/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
02/03/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
02/03/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
02/03/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
02/03/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
06/03/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
07/03/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
07/03/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
07/03/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
07/03/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
07/03/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
07/03/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
07/03/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
09/03/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
09/03/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
09/03/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
09/03/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
09/03/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
09/03/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
13/03/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
13/03/2018 18:25 18:30 19:30 U16 B - Technical
13/03/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
14/03/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
14/03/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
14/03/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
14/03/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
14/03/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
14/03/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
16/03/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
16/03/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
16/03/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
16/03/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
16/03/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
16/03/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
20/03/2018 19:25 19:30 20:30 U19 G - Technical
20/03/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
21/03/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
21/03/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
21/03/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
21/03/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
21/03/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
23/03/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
23/03/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
23/03/2018 18:30 17:30 18:30 U11 B, U11 G - Technical
23/03/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
23/03/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
23/03/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
27/03/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
27/03/2018 20:00 20:30 22:00 L&G - Technical
28/03/2018 13:20 13:30 14:30 U7 B/G - Technical Veld 1
28/03/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
28/03/2018 15:20 15:30 16:30 U11 G - Technical
28/03/2018 16:20 16:30 17:30 U14 B - Technical
28/03/2018 17:20 17:30 18:30 U14 G - Technical
30/03/2018 14:00 16:30 17:30 U7 B/G - Technical
30/03/2018 18:30 16:30 17:30 U8 B/G, U9 B - Technical
30/03/2018 18:25 18:30 19:30 U14 B, U14 G - Technical
30/03/2018 19:25 19:30 20:30 U16 B, U19 G - Technical
30/03/2018 20:25 20:30 22:00 H - Technical
04/04/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
10/04/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
11/04/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
18/04/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
24/04/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
25/04/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
02/05/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
08/05/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
09/05/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
16/05/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
22/05/2018 17:15 17:15 18:45 Technical
23/05/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
30/05/2018 14:20 14:30 15:30 U9 B - Technical
Trainingstatus


 

 

Sponsors

Platinium Sponsor

 

 

Gold Sponsor

 

 

Silver Sponsor

 

 

 

 

Wedstrijden
27/01/2018 11:00-12:00
Criterium U9 Boys 1A: IXEL2 - ECLA1
27/01/2018 15:30-16:55
Z/S U14 Girls VHL 3A: BRAX3 - ECLA1
27/01/2018 17:30-18:55
Z/S U14 Girls VHL 3A: INDI2 - ECLA1
28/01/2018 11:30-12:55
Z/S U16 Boys VHL 3: KEER1 - ECLA1
28/01/2018 12:30-13:55
Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - ECLA1
Kalender
  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Inschrijven Galabal 2018

 Het galabal 2018 is volop in voorbereiding, vanaf er meer nieuws in verband met de datum en de plaats  laten wij u dit weten.

Hou alvast u rood-wit strikje klaar !!           

 

Eclair Hockey Club    |    Konterdamkaai 1   |   8400 Oostende   |   Belgium

© 2016, website powered by Twizzit.com