16 januari 2018

Bij de L&G hebben we een nieuw plan !

Elke laatste vrijdag van de maand is het PARTY-time bij de L&G's vanaf 20h00 in de caféclair.

Leuke DJ, leuke mensen en een Eclair-sfeer !!

Eerste uitgave 26 januari 2018 !!

Events

November : Halloween

01 December : SinterKlaas

26 Januari : Eerste L&G night

24 februari : Galabal

09 - 13 april : Paasstage

03 juni : Jeugdtornooi

Sponsors

 

 

            

Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
27/01/2018 09:35 11:00 12:00 Criterium U9 Boys 1A: IXEL2 - ECLA1 IXELLES IXEL1
27/01/2018 14:40 15:30 16:55 Z/S U14 Girls VHL 3A: BRAX3 - ECLA1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
27/01/2018 16:40 17:30 18:55 Z/S U14 Girls VHL 3A: INDI2 - ECLA1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
28/01/2018 11:30 11:30 12:55 Z/S U16 Boys VHL 3: KEER1 - ECLA1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 12:30 12:30 13:55 Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - ECLA1 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
28/01/2018 14:50 15:30 16:55 Z/S U19 Girls VHL 2: ECLA1 - MECH1 S/Z Sporthal MEOS Maldegem Maldegem
28/01/2018 15:50 16:30 17:55 Z/S U19 Girls VHL 2: ECLA1 - AALS1 S/Z Sporthal MEOS Maldegem Maldegem
03/02/2018 10:40 11:30 12:55 Z/S U14 Girls VHL 3A: MECH3 - ECLA1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
03/02/2018 12:40 13:30 14:55 Z/S U14 Girls VHL 3A: MECH3 - ECLA1 S/Z Melle - College Melle S/Z Melle - College Melle
04/02/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U16 Boys VHL 3: ECLA1 - DRAG4 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
04/02/2018 14:30 14:30 15:55 Z/S U19 Girls VHL 2: VICT3 - ECLA1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
04/02/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U19 Girls VHL 2: ECLA1 - MEET1 S/Z Gent Hogeschool 1 S/Z Gent Hogeschool 1
04/02/2018 16:30 16:30 17:55 Z/S U16 Boys VHL 3: ECLA1 - GANT4 S/Z Gent Hogeschool 2 S/Z Gent Hogeschool 2
24/02/2018 10:00 10:00 11:00 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - DEND1 ECLAIR ECLA1
24/02/2018 09:40 10:00 11:00 U12 Girls VHL 4A (2): BRUG3 - ECLA1 BRUGGE BRUG2
24/02/2018 09:40 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4A (2): BRUG2 - ECLA1 BRUGGE BRUG2
24/02/2018 09:40 10:00 10:50 U8 Boys VHL 4A (2): BRUG1 - ECLA1 BRUGGE BRUG2
24/02/2018 11:00 11:00 12:25 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - SGEO2 ECLAIR ECLA1
24/02/2018 11:45 13:00 14:25 U16 Boys VHL 2A (2): BRAX3 - ECLA1 BRAXGATA BRAX2
24/02/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - VICT4 ECLAIR ECLA1
25/02/2018 09:30 10:30 11:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: LOKE1 - ECLA1 Lokeren HC LOKE1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U12 Girls VHL 4A (2): ECLA1 - MEET1 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 10:00 10:00 11:00 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - ROES2 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 10:00 10:00 10:50 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - KNOK1 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 09:45 11:00 12:00 U11 Boys VHL 3A (2): VICT3 - ECLA1 VICTORY VICT2
03/03/2018 11:00 11:00 12:25 U14 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 10:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): VICT3 - ECLA1 VICTORY VICT3
03/03/2018 12:30 12:30 13:55 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - BSOX1 ECLAIR ECLA1
03/03/2018 15:35 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): CTIA1 - ECLA1 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
04/03/2018 01:05 00:00 01:25 Belgian League Messieurs Nat. 3A: PRIM1 - Bye PRIMEROSE PRIM1
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: ECLA1 - VICT10 ECLAIR ECLA1
10/03/2018 09:10 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): BRUG2 - ECLA1 BRUGGE BRUG2
10/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - CTIA1 ECLAIR ECLA1
10/03/2018 08:40 10:00 11:25 U14 Girls VHL 2A (2): DRAG4 - ECLA1 DRAGONS. DRAG2
10/03/2018 09:35 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): TEMS1 - ECLA1 TEMSE TEMS2
10/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - INDI3 ECLAIR ECLA1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - WILD1 ECLAIR ECLA1
10/03/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 2A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT2
10/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - INDI2 ECLAIR ECLA1
11/03/2018 00:00 00:00 01:25 Belgian League Messieurs Nat. 3A: Bye - TAXA1 ECLAIR ECLA1
11/03/2018 10:15 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: VICT8 - ECLA1 VICTORY VICT3
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - LOKE1 ECLAIR ECLA1
17/03/2018 08:50 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): SGEO1 - ECLA1 SAINT-GEORGES SGEO1
17/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): GANT2 - ECLA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT3
17/03/2018 10:30 10:30 11:55 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - BEER3 ECLAIR ECLA1
17/03/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): CTIA1 - ECLA1 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
17/03/2018 12:00 12:00 13:25 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - HERM1 ECLAIR ECLA1
17/03/2018 14:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): DEND1 - ECLA1 DENDER Hockey DEND1
18/03/2018 01:15 00:00 01:25 Belgian League Messieurs Nat. 3A: LINK1 - Bye LINKEBEEK LINK1
18/03/2018 10:10 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: MECH5 - ECLA1 MECHELSE MECH2
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): ECLA1 - ROES1 ECLAIR ECLA1
24/03/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - WILD2 ECLAIR ECLA1
24/03/2018 09:50 10:30 11:30 U11 Boys VHL 3A (2): INDI2 - ECLA1 INDIANA INDI2
24/03/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - ROES1 ECLAIR ECLA1
24/03/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - BRUG2 ECLAIR ECLA1
24/03/2018 10:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 2A (2): DEND1 - ECLA1 DENDER Hockey DEND1
24/03/2018 10:35 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): AALS1 - ECLA1 AALST HC AALS1
24/03/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - BRAX2 ECLAIR ECLA1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: ECLA1 - BRUG4 ECLAIR ECLA1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): ECLA1 - BRUG3 ECLAIR ECLA1
21/04/2018 08:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): DEND1 - ECLA1 DENDER Hockey DEND1
21/04/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - BRUG2 ECLAIR ECLA1
21/04/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - BRUG1 ECLAIR ECLA1
21/04/2018 11:30 11:30 12:55 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - BRAX3 ECLAIR ECLA1
21/04/2018 10:50 11:30 12:55 U14 Girls VHL 2A (2): SGEO2 - ECLA1 SAINT-GEORGES SGEO1
21/04/2018 16:15 17:30 18:55 U19 Girls VHL 2A (2): VICT4 - ECLA1 VICTORY VICT3
22/04/2018 11:30 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 3A: ECLA1 - HERA6 ECLAIR ECLA1
28/04/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - VICT3 ECLAIR ECLA1
28/04/2018 08:50 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): MEET1 - ECLA1 KNOKKE KNOK1
28/04/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): ROES2 - ECLA1 ROESELARE ROES1
28/04/2018 09:50 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): KNOK1 - ECLA1 KNOKKE KNOK1
28/04/2018 10:30 10:30 11:55 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - VICT3 ECLAIR ECLA1
28/04/2018 09:20 10:30 11:55 U16 Boys VHL 2A (2): BSOX1 - ECLA1 HC BLUE SOX BSOX1
28/04/2018 12:20 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3A (2): GANT3 - ECLA1 GANTOISE GANT1
28/04/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - CTIA1 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): ECLA1 - BRUG2 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - TEMS1 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 09:35 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): CTIA1 - ECLA1 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
01/05/2018 10:30 10:30 11:55 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - DRAG4 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 12:00 12:00 13:25 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
01/05/2018 11:50 12:30 13:20 U8 Boys VHL 4A (2): INDI3 - ECLA1 INDIANA INDI2
01/05/2018 12:00 12:30 13:55 U14 Boys VHL 3A (2): WILD1 - ECLA1 ROESELARE ROES1
01/05/2018 14:20 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): INDI2 - ECLA1 INDIANA INDI2
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): ECLA1 - SGEO1 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 08:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): LOKE1 - ECLA1 Lokeren HC LOKE1
05/05/2018 09:30 09:30 10:30 U9 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - GANT2 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 4A (2): ECLA1 - GANT3 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 11:30 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - CTIA1 ECLAIR ECLA1
05/05/2018 12:45 14:00 15:25 U14 Girls VHL 2A (2): BEER3 - ECLA1 BEERSCHOT BEER2
05/05/2018 13:25 14:30 15:55 U16 Boys VHL 2A (2): HERM1 - ECLA1 HERMES HERM1
05/05/2018 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - DEND1 ECLAIR ECLA1
12/05/2018 09:30 09:30 10:30 U11 Boys VHL 3A (2): ECLA1 - INDI2 ECLAIR ECLA1
12/05/2018 09:00 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4A (2): ROES1 - ECLA1 ROESELARE ROES1
12/05/2018 10:00 10:30 11:30 U9 Boys VHL 4A (2): WILD2 - ECLA1 ROESELARE ROES1
12/05/2018 10:30 10:30 11:55 U14 Girls VHL 2A (2): ECLA1 - AALS1 ECLAIR ECLA1
12/05/2018 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 4A (2): ROES1 - ECLA1 ROESELARE ROES1
12/05/2018 12:00 12:00 13:25 U16 Boys VHL 2A (2): ECLA1 - DEND1 ECLAIR ECLA1
12/05/2018 12:40 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3A (2): BRUG2 - ECLA1 BRUGGE BRUG1
12/05/2018 15:15 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2A (2): BRAX2 - ECLA1 BRAXGATA BRAX2
Trainingstatus


 

 

Sponsors

Platinium Sponsor

 

 

Gold Sponsor

 

 

Silver Sponsor

 

 

 

 

Wedstrijden
27/01/2018 11:00-12:00
Criterium U9 Boys 1A: IXEL2 - ECLA1
27/01/2018 15:30-16:55
Z/S U14 Girls VHL 3A: BRAX3 - ECLA1
27/01/2018 17:30-18:55
Z/S U14 Girls VHL 3A: INDI2 - ECLA1
28/01/2018 11:30-12:55
Z/S U16 Boys VHL 3: KEER1 - ECLA1
28/01/2018 12:30-13:55
Z/S U16 Boys VHL 3: MECH3 - ECLA1
Kalender
  January 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
  February 2018  
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Inschrijven Galabal 2018

 Het galabal 2018 is volop in voorbereiding, vanaf er meer nieuws in verband met de datum en de plaats  laten wij u dit weten.

Hou alvast u rood-wit strikje klaar !!           

 

Eclair Hockey Club    |    Konterdamkaai 1   |   8400 Oostende   |   Belgium

© 2016, website powered by Twizzit.com